try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Sicil Sorgulama
Sabıka Kaydı, Sicil No Sorgulama, Mersis, SGK, Ticaret ve Emekli Sandığı Sicil Sorgulama

Bendevi Palandöken

  • warning: Creating default object from empty value in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/sicil/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'privatemsg_menu_access' not found or invalid function name in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/sicil/includes/menu.inc on line 454.

Esnaf yeni sicil affı bekliyor

TESK Başkanı Bendevi Palandöken, esnaf ve sanatkarların birkaç yıldır talep daralmasından olumsuz etkilenerek, işlerin yürütülmesi için krediye ihtiyaç duyduğunu ama bazen kredi kartlarının bazen çeklerin ödenememesi kaynaklı olarak bankaların kara listesine girerek sicillerinin bozulduğu için krediye erişemediğini kaydetti.

Konunun önemini anlatan mektubu Bankalar Birliği'ne gönderdiklerini ifade eden Palandöken, bankaların ellerini taşın altına koyması gerektiğini ifade etti. Sicil Affı Yasası'nın amacına hizmet etmediğini kaydeden Palandöken, bankacılıkta kara liste olarak adlandırılan, geçmişe dönük olumsuz bilgileri kullanma uygulamasına son verilmesini ve sicili yeniden yapılandıracak yasal düzenlemenin hayata geçirilmesini istedi.

Son yorumlar

Anket

Sitemiz sizce verimli mi?:
İçeriği paylaş